Scientific and Technical Journal

ELECTROTECHNIC AND COMPUTER SYSTEMS

ISSN Print 2221-3937
ISSN Online 2221-3805
15.05.2017
Про науково-технічну конференцію «Електротехнічні та комп’ютерні системи: теорія і практика»

Шановні читачі та автори нашого журналу!

Радий представити Вам черговий спеціальний номер нашого журналу. Цей номер містить статті, доповіді по яким представлено на міжнародну науково-технічну конференцію «Електротехнічні та комп’ютерні системи: теорія і практика» ELTECS-2017. Вже втретє ця конференція збирає видатних науковців України та світу в Одеському національному політехнічному університеті. Цього разу, як і в попередні рази, вона теж проходить з 26 по 28 червня. Ці дати вже стали звичними і ми й надалі збираємося їх додержуватись. Останній день нашої роботи, 28 червня – національне свято України – День Конституції України. Користуючись нагодою, хочу поздоровити усіх, хто зараз читає ці рядки, із святом. Бажаю Вам міцного здоров’я та успіхів у Вашій науковій та педагогічній роботі.

Цього року на конференції ми маємо честь приймати біля Одеського теплого моря представників шести країн – України, Молдови, Грузії, Німеччини, Польщі, Йорданії та Лівану. Всього в конференції беруть участь більш ніж 140 вчених. У програму конференції включено 61 доповіді з двох її основних напрямків – електротехнічні системи та комп’ютерні системи. Сподіваюсь на плідну роботу нашої конференції. Я вже висловлював свою думку, що головним результатом для учасника не є представлення доповіді, не є навіть її обговорення. Головне – поїхати з конференції додому з новою плідною ідеєю, яку можна вхопити як при обговоренні, так, навіть, з якоїсь випадкової фрази, почутої десь на кава-брейку. Хай Вам щастить на нові ідеї і хай вистачає сил для їх реалізації.

І    на останок – плани на майбутнє. Як й було обіцяно, сайт конференції вже перероблено і розміщено на порталі ОНПУ. Ми й надалі будемо намагатись робити його інформативним та зручним. Це перше. Тепер друге, й мабуть, головне. Напрямок нашого подальшого руху – англомовний формат конференції й видання наступних випусків журналу з переважною більшістю англомовних статей. Це потрібно в першу чергу самим авторам. Реалії нашого життя такі, що англійська вже стала мовою наукового спілкування. Усі автори хочуть, щоб їхні статті цитувалися в поважних закордонних журналах. Але ж для цього потрібно, щоб закордонні автори могли прочитати вашу роботу! Нажаль, не всі науковці світу володіють українською. Але майже всі – англійською. Гадаю, що я вас переконав.

Ми маємо намір не переривати традицію і сподіваємось, що будуть ще ELTECS-2018, 2019 і так далі. Сподіваємось ми також і на Вашу участь в наступних конференціях. Адже конференцію робить не організаційний та програмний комітет, не редакційна колегія журналу. Робите її тільки Ви, ті, хто бере в ній участь. Приміть за це нашу велику вдячність.

Бажаю всім читачам, авторам, учасникам конференції та членам редакційної колегії міцного здоров’я та творчої наснаги. До нових зустрічей на сторінках нашого журналу.

 

З повагою, головний редактор журналу «Електротехнічні і комп’ютерні системи»,

доктор технічних наук, професор  Д. А. Маєвський


[ © KarelWintersky ] [ All articles ] [ All authors ]
[ © Odessa National Polytechnic University, 2014-2018. Any use of information from the site is possible only under the condition that the source link! ]